Členské poplatky na rok 2024

Členství - lékař                       400 Kč 

Členství - lékař do 30-ti let       200 Kč 

Členský rok začíná v lednu a končí v prosinci každého roku.

 

Členství ve Sdružení nemocničních gynekologů a porodníků přináší následující výhody:

  • výrazně snížený registrační poplatek na každoroční konferenci SNGP
  • přístup k on-line výukovému portálu (na webu SNGP v sekci e-learning), který je přístupný po přihlášení (stejné přihlašovací údaje, jako do systému pro správu členství a členských poplatků CLAUDiN)
  • pravidelný newsletter s aktuálními informacemi
  • možnost využít práv člena SNGP, mezi která patří:  podílet se na činnosti, volit a být volen do orgánů SNGP, obracet se na orgány SNGP s návrhy, podněty, požadavky a stížnostmi.

V případě zájmu o členství v SNGP se prosím přihlaste do registračního systému CLAUDiN na https://membership.guarant.com/association/1

Stávající členové si mohou po přihlášení pod svojí e-mailovou adresou a heslem na https://membership.guarant.com/association/1 své členství zkontrolovat a provést úhradu (kartou či bankovním převodem) svého členství na aktuální období.

Detailní návod na úhradu členského poplatku je k dispozici ZDE.

Pro všechny členy SNGP je k dispozici on-line výukový portál SNGP (E-learning), který je přístupný po přihlášení (stejné přihlašovací údaje, jako do systému pro správu členství a členských poplatků CLAUDiN). Pokud si nepamatujete Vaše heslo, přejděte prosím k Obnovení hesla na https://membership.guarant.com/association/1

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů či komplikací s přihlášením do systému se prosím neváhejte obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies