Orea Hotel Pyramida ****

Adresa: 

Bělohorská 24

169 00 Praha 6 

https://www.hotelpyramida.cz/hotel/ 

 

Orea Hotel Pyramida****

se nachází na pražském Strahově v blízkosti Strahovského kláštera, Pražského hradu a Malé Strany. Je ideálním výchozím bodem pro toulky po historickém jádru Prahy díky svému umístění a skvělému dopravnímu spojení. 

Orea Hotel Pyramida nabízí ubytování ve 340 pokojích a apartmánech. Hosté mají k dispozici restauraci, lobby bar Franz Kafka a relaxační centrum s bazénem a saunou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak autem, které můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.

Dopravní spojení

Příjezd autem

Hotel se nachází v těsné blízkosti Pražského okruhu. Po projetí Dejvickým tunelem ve směru  na letiště pokračujte po okruhu přibližně 1 km a poté odbočte doleva do ulice Myslbekova. Ulice se stáčí doprava a přechází v ulici Bělohorská. Po pravé straně uvidíte hotel Pyramida, přímo u hotelu můžete zaparkovat. Cena parkování je 16 EUR/den. 

Z vlakového nádraží 

Na vlakovém nádraží nastupte do metra linky C ve směru Letňany a pokračujte do stanice Vltavská. Odtud jede tramvaj číslo 25 (směr Bílá Hora) do zastávky Malovanka, která se nachází přímo před hotelem. Pokud přijedete autobusem na ÚAN Florenc, opět můžete sejít dolů do metra a popojet do jednu zastávku do stanice Vltavská a pokračovat tramvají 25.  

Google maps 

ODKAZ NA GOOGLE MAPS

 

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies