MÍSTO KONÁNÍ

Clarion Grandhotel Zlatý Lev ****

Adresa:

Gutenbergova 126/3
460 01 Liberec 

 

https://www.clariongrandhotelzlatylev.com/cs/

 

Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Liberci vás uchvátí svojí secesní krásou a ideální polohou. Historické centrum Liberce je hned za rohem, naproti hotelu je menší park, Ještěd máte na dohled a Jizerské hory na dosah.

Clarion Grandhotel Zlatý Lev nabízí ubytování ve 117 pokojích. Hosté mají k dispozici lobby bar a relaxační centrum s bazénem a saunou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak autem, které můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.

 

Historie

Grandhotel Zlatý Lev projektoval a postavil místní rodák Anton Worf v letech 1904⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠1905. Jistě vám neunikne secesní krása, která je patrná již na samotném průčelí. Při pohledu na hotel si jako první všimnete stylizované lví hlavy a těla, podle které nese hotel i své jméno.

Více informací o historii hotelu naleznete zde: https://www.clariongrandhotelzlatylev.com/cs/hotel

 

Dopravní spojení

Příjezd autem

Z Prahy, jeďte z Černého mostu po dálnici D10 směr Mladá Boleslav. Sjeďte výjezdem 71 na R35/E442 směr Liberec. Sledujte značení centrum a dále hotelový ukazatel.

Z autobusového a vlakového nádraží

Z autobusového nádraží jste u nás za 10 minut, stejně tak pak z vlakového nádraží.
Při cestě tramvají vystoupíte na zastávce Šaldovo náměstí (č. 2 a 3), půjdete 3 minuty a jste u nás v hotelu. Pro cestu autobusem zvolte zastávku Poliklinika (č.  15, 19, 21, 29 a 35). Odsud je to opět 3 minuty chůze. 

Pokud přijedete do Liberce autobusem, vystupte na zastávce Fügnerova. Odsud můžete jít 500 m pěšky, nebo jet tramvají či autobusem.

 

Google maps 

ODKAZ NA GOOGLE MAPS

 

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies